Choď na obsah Choď na menu
 


ČIERNY DEŇ

4. 12. 2007

Tento deň sa do môjho života zapísal čiernymi písmenami.Tieto riadky píšem až s odstupom času,preto že vtedy by som to nedokázala.

Začal sa ako každý normálny deň.Doobedu sme sa vybrali na naše obľúbené pole zabehať si.Vonku bola hustá hmla,ale nám to nevadilo.Až v tom Ebonhka zmyzla...................................Po dvoch hodinách hľadania mi zazvonil telefón a moja kamarátka Slávka mi oznámila,že ma doma hľadal môj veterinár,že Ebonku zrazilo auto.......Po príchode na veterinu ma doktor odprevadil rovno do miestnosti kde ležala...ihneď ma spoznala a začala krútiť chvostom aj na priek tomu,že bola utlmená liekmi,stonala, nožičky mala totálne opuchné.Strašne som plakala a počúvala pokyny veterinára.Na ďalší deň sme mali naplánovanú operáciu,museli sme počkať 24 hodín,lebo Ebonka po príchode na kliniku skolabovala.........................................................

Naša noc bola ťažká a plná bolesti.Celú noc sme plakali Ebonka od bolesti ja zo zúfalstva,že jej nemôžem pomôcť.

Týmto chcem poďakovať Jitke,Vláďovi,Evičke a Inge,ktorý pri nás stáli,keď sme prežívali tieto ťažké chvíľe.

Operácia dopadla super, Ebonka sa rýchlo zotavovala,príkazy lekárov sme plnili do bodky.O dva mesiace na to už mala dorastenú kosť a śrúby a platnička mohli ísť von.

Dnes je Ebonka úplne v poriadku,po tejto škaredej nehode ostala akurát malá jazvička.

TÝMTO CHCEM POĎAKOVAŤ VETERINÁRNEJ NEMOCNICI CASSOVET,MENOVITE DOKTOROM ŠOLTÉSOVI,HUBOVI A LUKÁNOVI ZA TENTO ÚŽASNÝ ZÁZRAK.

 

Náhľad fotografií zo zložky Ebonka marodí